wyszukiwanie zaawansowane
» Pranie Tapicerki Samochodowej Poznań
Kontakt

 • Szilo Fachowe Osuszanie Budynków
  Poznań 60-012
  Ul. Sąsiedzka 30

  tel. 504930916
  Zapytania techniczne : biuro@szilo.pl

  NIP: 7792109086
 • E-mail:biuro@szilo.pl
 • Telefon504930916
 • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 16.00
  w soboty 10.00 - 14.00

Pranie Tapicerki Samochodowej Poznań

Pięć kroków do czystej tapicerki samochodowej

 
Dzięki profesjonalnym urządzeniom oraz wysokiej jakości środkom chemicznym możemy zagwarantować, że usługa czyszczenia tapicerki samochodowej zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Usuwamy zarówno widoczne plamy jak i brud, który wniknął w gąbkę tapicerską. Nasze usługi oferujemy po wcześniejszym umówieniu się w naszej siedzibie przy ul. Sąsiedzkiej w Poznaniu a także dojeżdżamy do klienta z Poznania oraz okolic. Jesteśmy dostępni pod nr tel. 504 930 916.


Czyszczenie tapicerki samochodowej wykonujemy w pięciu krokach:

 1. Dokładnie odkurzamy powierzchnię przed praniem. Usuwamy wtedy nawet 80% zabrudzeń znajdujących się na powierzchni tapicerki.
 2. Dokonujemy próby materiału – rozpoznajemy rodzaj włókien i sprawdzamy stabilność kolorów. Dobieramy odpowiednie środki piorące wraz z ich stężeniem oraz temperaturą roztworu używanego do prania. Jednocześnie sprawdzamy stabilność sufitu i proponujemy odpowiednią metodę czyszczenia.
 3. Nakładamy enzymatyczny pre-spray. Dzięki niemu wstępnie rozpuszczamy zabrudzenia a także docieramy do głębiej położonych plam znajdujących się w gąbce tapicerskiej. Jest to najważniejszy element naszej pracy, bo pozwala uniknąć niepotrzebnych powtórzeń, które nadmiernie przemoczą tapicerkę.
 4. Jeśli jest taka potrzeba nakładamy odplamiacz na najtrudniejsze zabrudzenia, których nie udało się usunąć w poprzednim kroku. Specjalistyczne odplamiacze wypłukujemy, aby nie pozostawić na tkaninie osadu chemicznego. Usuwamy także zabrudzenia po gumie do żucia, wosku czy resztkach jedzenia.
 5. Wykonujemy pranie właściwe – rozpuszczony brudwypłukujemy z tapicerki samochodowej przy pomocy ekstraktora, tzn. urządzenia natryskowo – ssącego. Dzięki temu usuwamy brud oraz ewentualne reszki środków chemicznych. I mamy pewność, że podczas wysychania samochodu na tapicerce nie wyjdą żadne plamy i zacieki. Praktycznie suche auto jesteśmy w stanie wydać klientowi z naszej bazy po około 8 godzinach od wykonania usługi. W przypadku skorzystania z naszych mobilnych usług – w temperaturze powyżej 15°C resztki wody wyparują samoczynnie.

Poniżej pranie tapicerki samochodowej w Poznaniu:

altalt
altalt
altalt
altalt
altalt 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl