wyszukiwanie zaawansowane
» Nagrzewnice
Kontakt

 • Szilo Fachowe Osuszanie Budynków
  Poznań 60-012
  Ul. Sąsiedzka 30

  tel. 504930916
  Zapytania techniczne : biuro@szilo.pl

  NIP: 7792109086
 • E-mail:biuro@szilo.pl
 • Telefon504930916
 • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 16.00
  w soboty 10.00 - 14.00

Nagrzewnice

nagrzewnice poznańNagrzewnice to urządzenia, które zwiększają temperaturę w pomieszczeniach bez instalacji grzewczej lub ze słabo działającą instalacja grzewczą. W  okresie jesienno-zimowym w budynkach o niskiej temperaturze przy osuszaniu dodatkowo stosuje się nagrzewnice które podnoszą temperaturę otoczenia do min  ok 15 stopni celcjusza zwiększa to wydajnosc pracy osuszacza i pozwala na szybsze osuszenie  .

Zastosowanie nagrzewnicy: kościoły,magazyny które wymagają odpowiedniej temp, duże garaże, szklarnie, zakłady i warsztaty samochodowo przemysłowe, hale i namioty, sklepy, biblioteki itp.

Rodzaje zasilania nagrzewnice :

Nagrzewnice elektryczne - zasilane prądem z gniazdka   230V lub 400V  .Stosuje się w miejscach o słabej lub żadnej wentylacji .Dodatkowe atuty to małe gabaryty, ciach praca i brak wydzielanych zapachów i spalin .

Nagrzewnica olejowa - zasilane olejem napędowym lub opałowym. Stosuje się na budowach do dogrzewania i stałego ogrzewania pomieszczenia.
Dzielimy je na z odprowadzeniem spalin i bez odprowadzenia spalin.

Nagrzewnice gazowe - zasilane z butli gazowych gaz propan lub propan-butan. Dostarczają ciepło przy optymalnych kosztach. Stosowanie w bardzo dobrze wentylowanych pomieszczeniach gdzie ludzie nie przebywają na stałe!
Są to urządzenia przenośne i łatwe do transportu.

Firma Szilo zajmuje się sprzedażą i wynajmem nagrzewnic  w Poznaniu: elektrycznych,olejowych, gazowych i wodnych.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl