wyszukiwanie zaawansowane
» Galeria
Kontakt

 • Szilo Fachowe Osuszanie Budynków
  Poznań 60-012
  Ul. Sąsiedzka 30

  tel. 504930916
  Zapytania techniczne : biuro@szilo.pl

  NIP: 7792109086
 • E-mail:biuro@szilo.pl
 • Telefon504930916
 • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 16.00
  w soboty 10.00 - 14.00

Galeria

Osuszanie piwnicy Poznań

Lubimy nowe wyzwania. Przed nami osuszanie piwnicy w Poznaniu. Zaproponowaliśmy klientowi 2 osuszacze budowlane. Po 7 dniach dokonamy kontrolnych pomiarów wilgotności. Jeśli pomiary kontrolne wykażą, że tynki i posadzka są suche, klient będzie mógł rozpocząć dalsze prace wykończeniowo-remontowe.
Pamiętajmy, że tempo osuszania jest uzależnione od temperatury w pomieszczeniu oraz grubości warstwy tynku na ścianie. Wobec czego u każdego klienta proces osuszania może przebiegać w innym czasie.
osuszanie piwnicy poznańOsuszanie tynków Kicin (gm. Czerwonak)

Prace remontowe zwykle trwają dłużej niż to się na początku zakłada. Wysychanie tynków i posadzek to czas od kilka do kilkunastu tygodni. A to niestety powoduje opóźnienia w wykonywaniu dalszych prac wykończeniowych. W celu przyspieszenia prac remontowych warto skorzystać z oferty osuszania budynków. Poniżej osuszanie tynków w Kicinie.
osuszanie tynków Kicin gm. Czerwonak

Osuszanie budynku Przeźmierowo (gm. Tarnowo Podgórne)

Wystarczy cieknący dach, pęknięta rura czy nieuważny sąsiad i o zalanie nietrudno. Ostatnie nasze zlecenie to osuszanie po zalaniu w Przeźmierowie. W ramach usługi wykonaliśmy:
 • pomiar wilgotności i temperatury
 • optymalny dóbr sprzętu do osuszanej powierzchni – 4 osuszacze budowlane oraz wentylatory
 • montaż sprzętu u klienta
 • przeszkolenie w zakresie obsługi wynajmowanego sprzętu.
Na poniższym filmiku można zobaczyć działanie naszych osuszaczy. Wentylatory dodatkowo wymuszają ruch powietrza i poprawiają o 30% sprawność osuszania.
 

Osuszanie budynku Zalasewo (gm. Swarzędz)

Dzięki długoletniej praktyce osuszanie nie ma przed nami żadnych tajemnic. Wielokrotnie podejmujemy się osuszania w trudnych warunkach. Czasem budynki są jeszcze w trakcie realizacji. Szeroki asortyment oferowanych przez nas sprzętów pozwala na zaoferowanie usług na najwyższym poziomie i w każdych warunkach.  Tutaj osuszamy poddasze w Zalasewie.
osuszanie budynku Zalasewo gm. Swarzędz

 

Osuszanie budynku Poznań

Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucji. W styczniu osuszaliśmy tynki w Poznaniu w przychodni NFZ.

osuszacz-w-pomieszczeniu
 
 
 
 
 
 
 

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl